História a súčasnosť

Od roku 2013 sme na slovenskom trhu relatívne nová firma. Kvalitná inštitúcia bola pre nás víziou odpočiatku a vždy znamenala absolútnu spokojnosť našich existujúcich či potenciálnych klientov. Vytvorili sme spoločnosť podporovanú renomovanými pravnikmi a ekonomickými službami. Členovia spoločnosti majú ukončené právne a ekonomické vzdelanie pod odborným dohľadom JUDr. Gabriela Šoltésa LLM. Chceme
sa vyvíjať ako spoľahlivý a profesionálny partner. Vaše informácie ostávajú u nás utajené a Vaše požiadavky viazané mlčanlivosťou!

Naše ciele a stratégia

Našim cieľom je zabezpečiť kompletné potreby klienta od založenia skrz celé trvanie podnikateľského subjektu až po prípadnú pomoc pri jeho zrušení či zániku z akýchkoľvek dôvodov. Naplánujeme spolu najvýhodnejšie riešenia so zárukou najnižšej ceny služieb. Vybavíme za Vás všetky dokumenty potrebné na založenie spoločnosti a zápis do príslušného registra. Zabezpečíme Vám profesionálne a diskrétne založenie s.r.o., zmeny vo Vašej spoločnosti ako aj okamžitý predaj ready made spoločností. Cena za naše služby bude pre Vás transparentná bez skrytých poplatkov!


  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4