manipulačná technika

naša firma

Naša spoločnosť poskytuje kompletné služby v manipulačnej technike. Okrem samotného predaja manipulačnej techniky ponúkame klientom
aj celý rad ďalších služieb. Samozrejmosťou sú servisné služby, predaj náhradných dielov, financovanie vozíkov, školenie vodičov, zaisťovanie technických prehliadok a iné doplnkové služby. Vykonávame komplexný servis flotíl už používanej manipulačnej techniky našich zákazníkov.

prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás?

  • 1U nás si môžete byť istí, že Vám nebudeme núkať to, čo nevyužijete!

  • 2Pomôžeme Vám pri výbere tej správnej manipulačnej techniky a teda aj pri optimalizácii nákladov na manipuláciu s materiálom!
  • 3Tím odborne zaškolených ľudí je Vám k dispozícii pri výbere, kúpe, záručnom a pozáručnom servise a  pri prenájme manipulačnej techniky!

naša ponuka

SERVIS VOZÍKOV

S našou flotilou servisných vozidiel sme Vám k dispozícii kdekoľvek na Slovensku.

Spoločnosť zabezpečuje servis manipulačnej techniky na celom území Slovenskej republiky. Naše servisné strediská poskytujú záručný aj pozáručný servis predávaných vozíkov v plnom rozsahu a bežný servis aj ďalších značiek nami nepredávaných vysokozdvižných vozíkov, ktoré sú na našom trhu. Disponujeme komplexne vybaveným mobilným servisom s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi a profesionálne vyškolenými odborníkmi. Opravy vykonávame priamo u zákazníkov a väčšie opravy vrátane generálnych opráv priamo v našej servisnej dielni. Zabezpečíme dopravu stroja na opravu a v prípade záujmu môžeme počas doby opravy zapožičať náhradný vozík za veľmi výhodných podmienok.

Hlavnou úlohou vykonávania pravidelných servisných prehliadok je včasná diagnostika prípadnej poruchy
a tým aj minimalizácia budúceho poškodenia či opotrebovania vozíka. Vďaka pravidelným servisným intervalom môžeme zaistiť dlhodobú funkčnosť Vašich vozíkov a ich optimálny výkon.

PRENÁJOM VOZÍKOV
Nepoužívate vysokozdvižné vozíky a manipulačnú techniku pravidelne? Nechcete naraz investovať veľké peniaze do manipulačnej techniky? Nemusíte. My Vám ich radi požičiame. Naša nájomná flotila je Vám kedykoľvek k dispozícii a umožní Vám úsporu investičného kapitálu, plánovanie a minimalizáciu nákladov na prevádzku manipulačnej techniky, výrazné zníženie nákladov spojených s prevádzkou manipulačnej techniky, poradenstvo pri optimálnom výbere manipulačnej techniky podľa Vašich potrieb a maximálnej využiteľnosti jej kapacít. Ak chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Najlacnejšia manipulačná technika je tá, ktorú nekúpite, ale požičiate si u nás!

naša klientela

NAŠI VÝZNAMNÍ ZÁKAZNÍCI

Reenus, s.r.o., Spišská Nová Ves

Reenus s.r.o. je stavebná spoločnosť špeciálne zameraná na realizáciu úsporných, nízkoenergetických a pasívnych stavieb s vysokým podielom konštrukčných prvkov z dreva a ďalších materiálov z obnoviteľných zdrojov.

Maprostav, s.r.o., Trenčín

Firma pôsobí v oblasti stavebníctva (realizácia základových dosiek a celých hrubých stavieb objektov, tesárske, klampiarske a pokrývačské práce z tvrdej krytiny atď.)

Stigi-Trans, s.r.o., Nové Zámky

Firma sa zaoberá medzinárodnou a vnútroštátnou expresnou autodopravou, špedičnou činnosťou a prevádzkovaním internetového obchodu s tovarom pre vodičov a autodopravcov.

Cargo-partner, s.r.o., Bratislava

Cargo-partner je stredne veľká dynamicky rastúca rodinná firma špecializujúca sa najmä na prepravu a integrovanú logistiku.

Detvianská nákladná doprava, s.r.o., Kriváň

Obstarávanie špedičných a zasielateľských služieb. Vykonávanie vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy a prepravy tovaru návesovými a prívesovými súpravami.

Palimpex, spol.s.r.o, Prievidza

Predaj uhlia - uhoľný sklad sa nachádza v priestoroch železničnej stanice Zemianske Kostoľany (okres Prievidza).

biLL, s.r.o., Želiezovce

Medzinárodná špeditérska činnosť.

Frisomat s.r.o., Nové Zámky

Frisomat navrhuje,vyvíja,vyrába a stavia budovy, montované priemyselné haly a modulárne hangáre vyrobené z pozinkovanej ocele valcovanej za studena.

ESA LOGISTIKA, s.r.o., Senec

Skupina ESA je jednou z popredných logistických spoločností so zastúpením v 4 štátoch strednej Európy (CZ, SK, PL, HU).

Logistické Centrum Košice

Pointpark KOŠICE je moderné logistické centrum, ktoré je súčasťou siete špičkových európskych distribučných centier Pointparks.

Stavmat IN,s.r.o., Košice

V predajni ponúkajú širokú škálu stavebného materiálu, stavebného náradia, základné farby a laky, spojovací materiál a interiérové dvere.

kontaktujte nás

Ohľadom informácií, prípadne objednávok, sa obráťte priamo na nášho obchodného zástupcu pre východne Slovensko.

privacy policy

Membership

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem fugiat quo voluptas nulla pariatur voluptatibus maiores alias consequatur perferendis doloribus asperiores

Proprietary Rights

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non proident, pariatur voluptatibus maiores alias consequatur perferendis doloribus asperiores sunt in culpa qui officia deserunt mollit.

Copyright Agent

  • Neque porro quisquam est qui dolorem
  • Neque porro quisquam est qui dolorem
  • Neque porro quisquam est qui dolorem
  • Neque porro quisquam est qui dolorem

Disclaimer

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non proident, pariatur voluptatibus maiores alias consequatur perferendis doloribus asperiores sunt in culpa qui officia deserunt mollit.